DİZEL YAKIT KATKILARI

DİZEL YAKIT KATKISI

DİZEL YAKIT KATKISI

DOUBLE-UP İLE YAKITINIZA KATKIMIZ VAR!

Aracınızda DOUBLE-UP benzin-mazot katkılarını kullanarak yakıt sisteminde oluşabilecek paslanmayı ve aşınmayı azaltmaya etki edebilirsiniz.

Ürünümüz şapka anahtarlık hediyelidir.

 
DİZEL YAKIT KATKISI

FAYDALARI:

 • Aracınızda DOUBLE-UP benzin-mazot katkılarını kullanarak yakıt sisteminde oluşabilecek paslanmayı ve aşınmayı azaltmaya etki edebilirsiniz.
 • Yakıttaki köpürmeyi azaltmada fayda sağlar.
 • Yakıt sisteminde aracın performansını düşüren pas, korozyon ve kir oluşumunu engelleyerek tüm yakıt sistemini temiz tutmaya etki eder.
 • Atık gazları ve hava kirliliğini azaltmaya yardımcı olur.
 

TÜKETİCİ KALİTE ve TASARIM ÖDÜLLERİMİZ:

DİZEL YAKIT KATKISI

TSE’DEN ÖDÜLLÜ AMBALAJ

Üzerindeki tüplerle, sağladığı faydaları tüketicilere anlatmaya yardımcı olan ve TSE tarafından Altın Ambalaj’la ödüllendirilen DOUBLE-UP yakıt katkısı ambalajlarının şapkaları anahtarlık olarak da kullanılabilmektedir.

DOUBLE-UP "Test Tüplü Akaryakıt Katkısı Ambalajı", suyu absorbe edici katıkları barındıran ürünlerin bu işlemi nasıl gerçekleştirdiğini görsel olarak anlatmak üzere tasarlanmıştır.

Ürün ambalajının üzerinde bulunan bu iki test tüpü sayesinde aracınıza yakıt katkısı koymadan önce ve koyduktan sonra depodaki su birikintisinin katkı vasıtasıyla nasıl emildiğine ürünü kullanmadan önce  görebilirsiniz.

Tüketici beklentilerine verdiği önemle “Kalitesine En Çok Güvenilen Katkı Ürün Grubu” seçilen DOUBLE-UP otomotiv katkı ürünleri; “TSE Uygunluk Belgesi”, “Tüketici Kalite Ödülü”, “TSE Ambalaj Tasarım Ödülü” gibi kaliteyi destekleyen yerel ve uluslararası birçok belge ve ödüle sahip ürünlerdir.

 
NEDEN KULLANMALISINIZ?

Aracınızda DOUBLE-UP Dizel Yakıt Katkısı kullanarak setan sayısını artırmaya yardımcı olurken; motorun ilk çalışmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Maksimum performans sağlamaya etki eder.

Yakıt filtresinin ömrünü uzatmada fayda sağlar.

Soğuk havalarda yakıtın akışını iyileştirmeye yardımcı olur.

Motorun teklemesini ve ters çalışmasını önlemeye ve motor gürültüsünü azaltmaya etki eder.

Mazottaki nemi, suyu ve kükürdü temizlemede fayda sağlar.

DİZEL YAKIT KATKISI
 

BU KATKI NEDEN ÖZEL?

Enjektör memelerini, süzgeçleri, filtreleri, yakıt borularını ve supapları temiz tutarak bakım masraflarının düşmesine etki eder. Piyasadaki yakıt katkısı ürünleri içerisinde daha iyi yanma ve yakıt tasarrufu sağlamaya yardımcı olan en uygun fiyatlı ürünlerdendir.

DOUBLE-UP, ulusal ve uluslararası katkı ürünleri pazarında tek bir ürünle satışa başladığı günden bugüne, birçok ürün çeşidiyle etkin bir marka olarak sektördeki yerini perçinlemiştir.

DİZEL YAKIT KATKISI
 
DİZEL YAKIT KATKISI
KULLANIMI:
 • Turbolu, turbosuz ve katalitik konvertörlü tüm dizel araçlarda kullanılır.
 • Depoyu doldurmadan önce kutunun tamamını depoya ekleyin.
 • Bir kutu 40 ila 60 litre mazot için yeterlidir.
 
GÜVENLİK ÖNLEMLERİ:
 • Yutmayın.
 • Göz ve deriyle temastan ve solumaktan kaçının.
 • İyi havalandırılmış bir mekanda kullanın.
 • Çocuklardan ve hayvanlardan uzak tutun.
DİZEL YAKIT KATKISI
 
DİZEL YAKIT KATKISI
 
www.doubleup.com.tr