TSE 2008 TEST TÜPLÜ KATKI AMBALAJI TASARIM ÖDÜLÜ

 TSE 2008 Test Tüplü Katkı Ambalajı Tasarım Ödülü
DOUBLE-UP TSE 2008 ÖDÜLÜ

Geçtiğimiz yıl tüketicilerle yapılan anketler sonucunda 2 kez "Kalite Ödülü"'ne layık görülen ve 2008 yılında çağımızın 4. sanayi devrimi olarak kabul edilen nano teknolojiden faydalanarak yeni ürünlerini sektöre sunan DOUBLE-UP; bu yıl TSE’den aldığı iki adet ‘Altın Ambalaj Ödülü’ ve Tüketici Raporu Dergisi’nin düzenlediği “Tüketici Memnuniyetini ve Eğilimlerini Belirleme Araştırmaları” neticesinde ‘Tüketiciyle Dost Altın Kalite Ödülü’ ile ödül sayısını 8’e çıkardı.

Ürün ve hizmetlerinin kullanım ve tüketim amaçlarına uygun olduğunu da belgelendiren DOUBLE-UP Otomotiv Ürünleri’nin, TSE tarafından düzenlenen “20. Altın Ambalaj Yarışması"nda 2 ödüle birden layık görülen "DOUBLE-UP Test Tüplü Katkı Ambalajı” ve "DOUBLE-UP Özel Tasarımlı Motor Yağı Ambalajı" ödülleri İzmir Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen törende, DOUBLE-UP Pazarlama Müdürü Füsun Ünüvar’a TSE Başkanı Kenan Malatyalı tarafından takdim edildi.
DOUBLE-UP "Test Tüplü Katkı Ambalajı", ürün içerisinde bulunan herhangi bir kimyevi sıvının, katıldığı sıvının özelliklerini nasıl değiştirdiğini görsel olarak anlatmak üzere tasarlandı. Ayrıca anahtarlık şeklindeki ürün kapağı; tüketici ürünü kullandıktan sonra bu materyalden de faydalanabilmesini sağlıyor.

DOUBLE-UP’ın TSE’den aldığı ikinci ödül "DOUBLE-UP Özel Tasarımlı Motor Yağı Ambalajı" buluşuna verildi. DOUBLE-UP bu tasarımla bir ilke imza atarak, tüketicinin satın alacağı her boy yağ ambalajının altındaki özel hediye bölmesine sürpriz hediyeler koyuyor. 16 kiloluk yağ tenekesinin altında ise içinde kaptan şoförler için özel bir armağan gizli olan bir bölme bulunuyor. Bu bölme kolayca üst bölüme monte edilip; üzerine bir minder koymak suretiyle kısa molalarda keyifli bir tabure olarak da kullanılabiliyor.

DOUBLE-UP TSE 2008 ÖDÜLÜ
DOUBLE-UP TSE 2008 ÖDÜLÜ