TSE 2003 ALTIN AMBALAJ TASARIM ÖDÜLÜ

 TSE 2003 Altın Ambalaj Tasarım Ödülü DOUBLE-UP'ın
DOUBLE-UP TSE 2003 ALTIN AMBALAJ TASARIM ÖDÜLÜ

DOUBLE-UP Ürünleri, içeriklerinin kalitesiyle ve işe yararlılıklarıyla olduğu kadar, yeni ambalajlarıyla da sektördeki rakiplerinden ayrılmayı başarmış olan ve bayilerinin satış artışına destek veren bir ürün grubudur.

DOUBLE-UP Ürünleri, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından düzenlenen “2003 Altın Ambalaj Yarışması”’nda ürün kutusu ve ürün kolisi tasarımı dallarında 2 ödül alarak ambalaj kalitesini de tescillemiştir.

Tüketicilerine ve ürün kalitesine verdiği önemi ambalajına da yansıtan marka, ilk bakışta sektördeki benzer ürünlerden farkını hissettirmektedir. Tüm ayrıntılar düşünülerek hazırlanan ambalaj üzerinde; herhangi bir kullanım hatası olmaması için ürün bilgileri ve ürünlerin kullanım şekilleri net olarak ifade edilmiştir.

Bunun yanı sıra DOUBLE-UP ürün yelpazesini oluşturan diğer ürün çeşitleri ile, tüketici veya bayilerin ulaşmak istemeleri halinde hemen arayabilecekleri bir danışma hattı telefonu ile, daha detaylı bilgi edinebilecekleri web adresine de yer verilerek; nihai tüketicilerin en iyi şekilde bilgilendirilmeleri sağlanmıştır.

Ayrıca, tüketiciyi bilgilendirmek amacıyla; ambalajların üzerinde basında yer alan tanıtıcı DOUBLE-UP haberleri de kullanılmıştır.

“TSE 2003 Altın Ambalaj Ödüllü” Ürün Kolileri: DOUBLE-UP Ürünleri’nin açıldığında standa dönüşebilen kolileri, sunum kolaylığı sağlayarak bayilerinin satışlarını ciddi ölçülerde artırmaktadır.

DOUBLE-UP TSE 2003 ALTIN AMBALAJ TASARIM ÖDÜLÜ
DOUBLE-UP TSE 2003 ALTIN AMBALAJ TASARIM ÖDÜLÜ