AKTİVİTELER


FUARLAR
DOUBLE-UP FUARLAR

DOUBLE-UP Fuarların 1 Numaralı Standı Olmaya Devam Ediyor!

Katıldığı tüm fuarlarda titiz, canlı ve hareketli organizasyonlara imza atan DOUBLE-UP; Otomotiv Yağlayıcıları piyasasına sunduğu yüksek teknolojik özelliklere sahip ürünlerini tüketicileriyle buluşturmaya devam ediyor.

SPONSORLUKLAR
DOUBLE-UP Türkstar

DOUBLE-UP Türkstar’la Tanıtım Atağına Geçti!

Markayı zihinlere yerleştirmek ve ürün bilinirliğini perçinlemek adına gerçekleştirdiği sponsorluk çalışmalarıyla adını geniş kitlelere duyuran ve tanıtım ataklarıyla her geçen gün sektördeki öncü konumunu daha da perçinleyen DOUBLE-UP; markayı 10 yıldır takip eden tüketicilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

SANATA DESTEK
DOUBLE-UP Abidin

DOUBLE-UP Sanatı ve Sanatçıyı Daima Destekledi!

DOUBLE-UP, birçok otomotiv programı ve Türkstar gibi yetenek yarışmalarında gerçekleştirmiş olduğu sponsorlukların yanı sıra; sanata ve sanatçıya destek kapsamında klip, albüm sponsorlukları ve sanatta haksız kazancın önüne geçme gibi konularda da oldukça kapsamlı çalışmalar gerçekleştirmektedir.

DOUBLE-UP; Her Zaman Farklı, Öncü ve Dinamik!

Yardımlaşmayı, karşılıksız paylaşımı ve elele olmayı erdem değil insanlık vazifesi olarak kabul eden DOUBLE-UP; bugüne kadar sanatı ve sanatçıyı destekleme, sağlık, ilkokullarda eğitim, kurumlar arası dayanışma, kardeş okullara yardım, trafik ve çevreyi koruma konularında çeşitli sosyal sorumluluk kampanyalarına imza atarak; otomotiv katkı ürünleri sektörünün lider markası olduğunu bir kez daha ispatlamıştır.

REKLAMLARIMIZ
BOR DOUBLE REKLAM

Görsel çalışmalara büyük önem veren DOUBLE-UP; yurt genelindeki yerel ve ulusal bir çok mecrada reklam ve tanıtım faaliyetlerini aralıksız olarak sürdürmektedir.