2008 TDAK ALTIN KALİTE ÖDÜLÜ

 2008 Tüketiciyle Dost Altın Kalite Ödülü
DOUBLE-UP 2008 TDAK ÖDÜLÜ

15 Mart "Dünya Tüketiciler Günü"nde; Swiss Otel’de düzenlenen “9. Tüketiciyle Dost Altın Kalite Zirvesi”’nde ödüllendirilen “DOUBLE-UP Nano Teknoloji Metal Koruyucu” ürün grubu; “Yılın Ürün Geliştirme ve Tasarımı” dalında Tüketiciyle Dost Altın Kalite Ödülü’ne ve Tüketici Dostu ünvanına layık görüldü. Ödül, DOUBLE-UP Pazarlama Müdürü Füsun Ünüvar’a Cen Ajans'ın kurucusu ve onursal başkanı Nail Keçili tarafından takdim edildi.

Markaların ulusal ve uluslararası kural ve standartlara uygunluk, kalite, güvenilirlik, sürekli gelişim, çevre bilinci ve sosyal sorumluluk anlayışı gibi kriterlerinin değerlendirilerek ödüllendirildiği törende, her zaman tüketicinin yanında olmayı kendine ilke edinmiş bir marka olan DOUBLE-UP’ın Pazarlama Müdürü Füsun Ünüvar düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi: ‘Yaşayabilmenin yolu rekabet edebilmekten geçiyor. Rekabet için de her alanda iyi olunması şart. Fiyatınız rakiplerinizden ucuz; ancak ürünleriniz yüksek kalitede olmalı ve daha da önemlisi tüketicinizin satış sonrası beklenti ve istekleri zamanında ve sınırsızca karşılanmalı. Baş döndürücü hızla gelişen ve değişen dünyada kurumsallaşmanın ve markalaşmanın da önemini çok iyi kavrayarak bu yolda tüm gerekenleri adım adım uygulayan DOUBLE-UP; her geçen gün kalitesini, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerini daha da mükemmele taşıyacağının bilinciyle ve konusunda bu ödüle layık görülen bir Türk markası olmanın haklı gururuyla almış olduğu bu iki Tüketici Kalite Ödülü’nü; tüm tüketicileriyle, çalışanlarıyla ve bayi teşkilatıyla paylaşıyor.

Türkiye çapında 8000 satış noktasıyla yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da etkin bir marka olma yolunda ilerleyen ve 2004 yılında ISO 9001:2000 Kalite Sistem Sertifikası’yla belgelendiren DOUBLE-UP’ın; Hollanda, Almanya, Avusturya, Azerbeycan, Tanzanya, İran, Suriye, Romanya, Bulgaristan ve KKTC’de distribütörleri bulunuyor.

DOUBLE-UP 2008 TDAK ÖDÜLÜ
DOUBLE-UP 2008 TDAK ÖDÜLÜ
DOUBLE-UP 2008 TDAK ÖDÜLÜ