2007 TDAK ALTIN KALİTE ÖDÜLÜ

 2007 Tüketiciyle Dost Altın Kalite Ödülü
DOUBLE-UP 2007 TDAK ÖDÜLÜ

Geçtiğimiz yıl Tüketici 2006 Kalite Ödülü’ne layık görülen DOUBLE-UP Otomotiv Ürünleri ve REPOWER Motor Yağları, bu yıl tüketici tarafından 2 ödülle birden onurlandırıldı.

Tüketici Dergisi tarafından gerçekleştirilen anket sonuçlarına göre “Kalitesine En Çok Güvenilen Motor Yağı Katkı Ürünü” seçilen DOUBLE-UP’ın “Tüketici 2007 Kalite Ödülü”, Çırağan Sarayı’nda düzenlenen zirvede AKP Karaman Milletvekili Prof. Dr. Yüksel Çavuşoğlu tarafından firmanın Pazarlama Müdürü Füsun Ünüvar’a takdim edildi.  

Dedeman Oteli’nde düzenlenen Tüketici Raporu Dergisi’nin zirvesinde ise DOUBLE-UP REPOWER Motor Yağları; Yılın Ürün Geliştirme ve Tasarımı” dalında Tüketiciyle Dost Altın Kalite Ödülü’ne ve Tüketici Dostu ünvanına layık görüldü. Ödül, ünlü işkadını Sema Çelebi tarafından takdim edildi. 

Ödül alacak markaların ulusal ve uluslararası kural ve standartlara uygunluk, kalite, güvenilirlik, sürekli gelişim, çevre bilinci ve sosyal sorumluluk anlayışı gibi kriterlerin değerlendirilerek belirlendiği her iki zirvenin panelinde Double-Up Pazarlama Müdürü Füsun Ünüvar “Marka ve Tüketici” ve “Tüketiciyi Kim ve Nasıl Koruyacak?” konularında konuşmacı olarak yer aldı.  

İTO Üyeleri Tüketici’yi Koruma Taahhütnamesi’ne sahip olarak ürün ve hizmetlerinin kullanım ve tüketim amaçlarına uygun olduğunu da belgelendiren DOUBLE-UP Otomotiv Ürünleri’nin,         TSE tarafından düzenlenen “Altın Ambalaj Yarışması”’nda ürün kutusu ve ürün kolisi tasarımı dallarında da 2 ödülü ve Tüketici 2006 Kalite Ödülü bulunuyor.

DOUBLE-UP 2007 TDAK ÖDÜLÜ
DOUBLE-UP 2007 TDAK ÖDÜLÜ