TÜKETİCİ 2007 KALİTE ÖDÜLÜ

 DOUBLE-UP'a Tüketici 2007 Kalite Ödülü
DOUBLE-UP TÜKETİCİ 2007 KALİTE ÖDÜLÜ

Türkiye'nin en köklü tüketici yayınlarından Tüketici Dergisi tarafından gerçekleştirilen“Markaların Tüketici Üzerindeki Etkileri” konulu araştırmada en çok hatırlanan markalar arasında yer alan ve Türk Otomotiv Katkı Ürünleri sektöründe tüketici beklentilerine verdiği önemle “Kalitesine En Çok Güvenilen Motor Yağı Katkı Ürünü” seçilen DOUBLE-UP, Çırağan Sarayı’nda düzenlenen 19. Tüketici Zirvesi’nde ödülünü aldı.

Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, Tüketici Zirvesi Komitesi Başkanı ve Ak Parti Karaman Milletvekili Prof.Dr. Yüksel Çavuşoğlu, Bahçeşehir Belediye Başkanı Kemal Aydın, Kenan Işık, Seda Sayan, Nihat Doğan ve Ceyhun Yılmaz’ın da katılımıyla Dünya Tüketici Hakları Günü’nde gerçekleşen törende DOUBLE-UP’ın ödülü firmanın Pazarlama Müdürü Füsun Ünüvar’a takdim edildi.

DOUBLE-UP; her geçen gün kalitesini, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerini daha da mükemmele taşıyacağının bilinciyle ve konusunda bu ödüle layık görülen ilk Türk markası olmanın haklı gururuyla almış olduğu Tüketici 2006 Kalite Ödülü’nü; tüm tüketicileriyle, çalışanlarıyla ve bayi teşkilatıyla paylaşıyor...

DOUBLE-UP TÜKETİCİ 2007 KALİTE ÖDÜLÜ
DOUBLE-UP TÜKETİCİ 2007 KALİTE ÖDÜLÜ